Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Tahircan Türkeli kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Tahircan Türkeli kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Tahircan Türkeli kimdir?, Dr. Tahircan Türkeli Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Tahircan Türkeli yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ordu ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Tahircan Türkeli hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Tahircan Türkeli yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tahircan Türkeli Kimdir?

Dr. Tahircan Türkeli, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Tahircan Türkeli, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Tahircan Türkeli kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. T Türkeli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Tahircan Türkeli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Tahircan Türkeli bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Tahircan Türkeli hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Tahircan Türkeli Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Tahircan Türkeli için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tahircan Türkeli muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Tahircan Türkeli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. T Türkeli ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Tahircan Türkeli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. T Türkeli hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Tahircan Türkeli İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Tahircan Türkeli Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Tahircan Türkeli Diploma Aldığı Kurum

Dr. Tahircan Türkeli Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Tahircan Türkeli Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Tahircan Türkeli Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Tahircan Türkeli instagram: Eklenmedi

Dr. Tahircan Türkeli Facebook: Eklenmedi

Dr. Tahircan Türkeli Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Tahircan Türkeli Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın