Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Şükrü Çiftçi kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Şükrü Çiftçi kimdir?, Dr. Şükrü Çiftçi Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Şükrü Çiftçi yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Şükrü Çiftçi hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Şükrü Çiftçi yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şükrü Çiftçi Kimdir?

Dr. Şükrü Çiftçi, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Şükrü Çiftçi, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Şükrü Çiftçi kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Çiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Şükrü Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Şükrü Çiftçi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Şükrü Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Şükrü Çiftçi Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Şükrü Çiftçi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şükrü Çiftçi muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Şükrü Çiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Çiftçi ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Şükrü Çiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Çiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Şükrü Çiftçi İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Şükrü Çiftçi Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Şükrü Çiftçi Diploma Aldığı Kurum

Dr. Şükrü Çiftçi Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Şükrü Çiftçi Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Şükrü Çiftçi Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Şükrü Çiftçi instagram: Eklenmedi

Dr. Şükrü Çiftçi Facebook: Eklenmedi

Dr. Şükrü Çiftçi Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Şükrü Çiftçi Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu