Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Şükran Selli Özen kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Şükran Selli Özen kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Şükran Selli Özen kimdir?, Dr. Şükran Selli Özen Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Şükran Selli Özen yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Sakarya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Şükran Selli Özen hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Şükran Selli Özen yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şükran Selli Özen Kimdir?

Dr. Şükran Selli Özen, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Şükran Selli Özen, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Şükran Selli Özen kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Özen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Şükran Selli Özen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Şükran Selli Özen bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Şükran Selli Özen hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Şükran Selli Özen Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Şükran Selli Özen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şükran Selli Özen muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Şükran Selli Özen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Özen ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Şükran Selli Özen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Özen hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Şükran Selli Özen İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Şükran Selli Özen Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Şükran Selli Özen Diploma Aldığı Kurum

Dr. Şükran Selli Özen Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Şükran Selli Özen Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Şükran Selli Özen Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Şükran Selli Özen instagram: Eklenmedi

Dr. Şükran Selli Özen Facebook: Eklenmedi

Dr. Şükran Selli Özen Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Şükran Selli Özen Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın