Acil Tıp Doktorları

Dr. Sıtkı Özdemirci kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sıtkı Özdemirci kimdir?, Dr. Sıtkı Özdemirci Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sıtkı Özdemirci yorumları, Acil Tıp – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sıtkı Özdemirci hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sıtkı Özdemirci yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sıtkı Özdemirci Kimdir?

Dr. Sıtkı Özdemirci, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Sıtkı Özdemirci, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sıtkı Özdemirci kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Özdemirci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sıtkı Özdemirci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sıtkı Özdemirci bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sıtkı Özdemirci hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sıtkı Özdemirci Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Sıtkı Özdemirci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sıtkı Özdemirci muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sıtkı Özdemirci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Özdemirci ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sıtkı Özdemirci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Özdemirci hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sıtkı Özdemirci İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sıtkı Özdemirci Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sıtkı Özdemirci Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sıtkı Özdemirci Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sıtkı Özdemirci Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sıtkı Özdemirci Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Sıtkı Özdemirci instagram: Eklenmedi

Dr. Sıtkı Özdemirci Facebook: Eklenmedi

Dr. Sıtkı Özdemirci Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sıtkı Özdemirci Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu