Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Sinem Tümtürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sinem Tümtürk kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Sinem Tümtürk kimdir?, Dr. Sinem Tümtürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sinem Tümtürk yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sinem Tümtürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sinem Tümtürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sinem Tümtürk Kimdir?

Dr. Sinem Tümtürk, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sinem Tümtürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sinem Tümtürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Tümtürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sinem Tümtürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sinem Tümtürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sinem Tümtürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sinem Tümtürk Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Sinem Tümtürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sinem Tümtürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sinem Tümtürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Tümtürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sinem Tümtürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Tümtürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sinem Tümtürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sinem Tümtürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sinem Tümtürk Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sinem Tümtürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sinem Tümtürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sinem Tümtürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Sinem Tümtürk instagram: Eklenmedi

Dr. Sinem Tümtürk Facebook: Eklenmedi

Dr. Sinem Tümtürk Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sinem Tümtürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın