Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Seyid Ahmet Ay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Seyid Ahmet Ay kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Seyid Ahmet Ay kimdir?, Dr. Seyid Ahmet Ay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Seyid Ahmet Ay yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Seyid Ahmet Ay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Seyid Ahmet Ay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Seyid Ahmet Ay Kimdir?

Dr. Seyid Ahmet Ay, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Seyid Ahmet Ay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Seyid Ahmet Ay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Ay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Seyid Ahmet Ay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Seyid Ahmet Ay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Seyid Ahmet Ay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Seyid Ahmet Ay Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Seyid Ahmet Ay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Seyid Ahmet Ay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Seyid Ahmet Ay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Ay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Seyid Ahmet Ay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Ay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Seyid Ahmet Ay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Seyid Ahmet Ay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Seyid Ahmet Ay Diploma Aldığı Kurum

Dr. Seyid Ahmet Ay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Seyid Ahmet Ay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Seyid Ahmet Ay Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Seyid Ahmet Ay instagram: Eklenmedi

Dr. Seyid Ahmet Ay Facebook: Eklenmedi

Dr. Seyid Ahmet Ay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Seyid Ahmet Ay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın