Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Sevtap Orhan Turhan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sevtap Orhan Turhan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Sevtap Orhan Turhan kimdir?, Dr. Sevtap Orhan Turhan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sevtap Orhan Turhan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Mersin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sevtap Orhan Turhan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sevtap Orhan Turhan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sevtap Orhan Turhan Kimdir?

Dr. Sevtap Orhan Turhan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevtap Orhan Turhan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sevtap Orhan Turhan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Turhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sevtap Orhan Turhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sevtap Orhan Turhan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sevtap Orhan Turhan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sevtap Orhan Turhan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Sevtap Orhan Turhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sevtap Orhan Turhan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sevtap Orhan Turhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Turhan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sevtap Orhan Turhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Turhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sevtap Orhan Turhan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sevtap Orhan Turhan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sevtap Orhan Turhan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sevtap Orhan Turhan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sevtap Orhan Turhan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sevtap Orhan Turhan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Sevtap Orhan Turhan instagram: Eklenmedi

Dr. Sevtap Orhan Turhan Facebook: Eklenmedi

Dr. Sevtap Orhan Turhan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sevtap Orhan Turhan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın