Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Sevil Timuroğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sevil Timuroğlu kimdir?, Dr. Sevil Timuroğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sevil Timuroğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Giresun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sevil Timuroğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sevil Timuroğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sevil Timuroğlu Kimdir?

Dr. Sevil Timuroğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevil Timuroğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sevil Timuroğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Timuroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sevil Timuroğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Timuroğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Sevil Timuroğlu ile anlaşmalı?

Sevil Timuroğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Sevil Timuroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sevil Timuroğlu Giresun Üniversitesi Prof.dr. A. İlhan Özdemır Eğitim Ve Araştrıma HastanesiÖzel Eryaman Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sevil Timuroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sevil Timuroğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Sevil Timuroğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sevil Timuroğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sevil Timuroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Timuroğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sevil Timuroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Timuroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sevil Timuroğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sevil Timuroğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sevil Timuroğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sevil Timuroğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sevil Timuroğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sevil Timuroğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Teyyaredüzü Mah., Atatürk Blv. No:323, 28200 Merkez/Giresun Merkez/Giresun 
Giresun

Giresun Üniversitesi Prof.dr. A. İlhan Özdemır Eğitim Ve Araştrıma Hastanesi

Şht. Osman Avcı, 2649. Sk., 06820 Etimesgut/Ankara 
Ankara

Özel Eryaman Hastanesi

Dr. Sevil Timuroğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Sevil Timuroğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Sevil Timuroğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sevil Timuroğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu