Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Sevgi Demirkol kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sevgi Demirkol kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Sevgi Demirkol kimdir?, Dr. Sevgi Demirkol Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sevgi Demirkol yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sevgi Demirkol hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sevgi Demirkol yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sevgi Demirkol Kimdir?

Dr. Sevgi Demirkol, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevgi Demirkol, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sevgi Demirkol kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Demirkol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sevgi Demirkol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sevgi Demirkol bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sevgi Demirkol hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sevgi Demirkol Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Sevgi Demirkol için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sevgi Demirkol muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sevgi Demirkol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Demirkol ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sevgi Demirkol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Demirkol hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sevgi Demirkol İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sevgi Demirkol Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sevgi Demirkol Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sevgi Demirkol Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sevgi Demirkol Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sevgi Demirkol Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Sevgi Demirkol instagram: Eklenmedi

Dr. Sevgi Demirkol Facebook: Eklenmedi

Dr. Sevgi Demirkol Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sevgi Demirkol Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın