Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Sermin Gül Kahya kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sermin Gül Kahya kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Sermin Gül Kahya kimdir?, Dr. Sermin Gül Kahya Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sermin Gül Kahya yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sermin Gül Kahya hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sermin Gül Kahya yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sermin Gül Kahya Kimdir?

Dr. Sermin Gül Kahya, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sermin Gül Kahya, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sermin Gül Kahya kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Kahya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sermin Gül Kahya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sermin Gül Kahya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sermin Gül Kahya hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sermin Gül Kahya Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Sermin Gül Kahya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sermin Gül Kahya muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sermin Gül Kahya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Kahya ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sermin Gül Kahya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Kahya hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sermin Gül Kahya İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sermin Gül Kahya Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sermin Gül Kahya Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sermin Gül Kahya Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sermin Gül Kahya Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sermin Gül Kahya Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Sermin Gül Kahya instagram: Eklenmedi

Dr. Sermin Gül Kahya Facebook: Eklenmedi

Dr. Sermin Gül Kahya Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sermin Gül Kahya Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın