Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Serdar Şengül kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Serdar Şengül kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Serdar Şengül kimdir?, Dr. Serdar Şengül Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Serdar Şengül yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Serdar Şengül hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Serdar Şengül yorumlarını da bulabilirsiniz.

Serdar Şengül Kimdir?

Dr. Serdar Şengül, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Şengül, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Serdar Şengül kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Şengül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Serdar Şengül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Serdar Şengül bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Serdar Şengül hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Serdar Şengül Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Serdar Şengül için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serdar Şengül muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Serdar Şengül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Şengül ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Serdar Şengül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Şengül hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Serdar Şengül İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Serdar Şengül Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Serdar Şengül Diploma Aldığı Kurum

Dr. Serdar Şengül Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Serdar Şengül Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Serdar Şengül Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Serdar Şengül instagram: Eklenmedi

Dr. Serdar Şengül Facebook: Eklenmedi

Dr. Serdar Şengül Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Serdar Şengül Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın