Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorları

Dr. Selçuk Duman kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Selçuk Duman kimdir?, Dr. Selçuk Duman Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Selçuk Duman yorumları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite – Konya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Selçuk Duman hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Selçuk Duman yorumlarını da bulabilirsiniz.

Selçuk Duman Kimdir?

Dr. Selçuk Duman, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Selçuk Duman, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Selçuk Duman kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Duman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Selçuk Duman için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Duman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Selçuk Duman ile anlaşmalı?

Selçuk Duman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Selçuk Duman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Selçuk Duman Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Selçuk Duman hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Selçuk Duman Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır.


Dr. Selçuk Duman için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Selçuk Duman muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Selçuk Duman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Duman ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Selçuk Duman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Duman hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Selçuk Duman İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Selçuk Duman Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Selçuk Duman Diploma Aldığı Kurum

Dr. Selçuk Duman Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Selçuk Duman Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Selçuk Duman Doktorun Muayenehane Adresi:

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Yunus Emre, 42080 Meram/Konya 
Konya

Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

Dr. Selçuk Duman instagram: Eklenmedi

Dr. Selçuk Duman Facebook: Eklenmedi

Dr. Selçuk Duman Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Selçuk Duman Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu