Aile Hekimleri

Dr. Seher Yeşim Şafak kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Seher Yeşim Şafak kimdir?, Dr. Seher Yeşim Şafak Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Seher Yeşim Şafak yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Seher Yeşim Şafak hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Seher Yeşim Şafak yorumlarını da bulabilirsiniz.

Seher Yeşim Şafak Kimdir?

Dr. Seher Yeşim Şafak, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Seher Yeşim Şafak, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Seher Yeşim Şafak kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Şafak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Seher Yeşim Şafak için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Şafak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Seher Yeşim Şafak ile anlaşmalı?

Seher Yeşim Şafak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Seher Yeşim Şafak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Seher Yeşim Şafak Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Seher Yeşim Şafak hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Seher Yeşim Şafak Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Seher Yeşim Şafak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Seher Yeşim Şafak muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Seher Yeşim Şafak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Şafak ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Seher Yeşim Şafak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Şafak hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Seher Yeşim Şafak İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Seher Yeşim Şafak Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Seher Yeşim Şafak Diploma Aldığı Kurum

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.05.2002)

Dr. Seher Yeşim Şafak Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Seher Yeşim Şafak Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Seher Yeşim Şafak Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ankara

Aile Hekimliği

Dr. Seher Yeşim Şafak instagram: Eklenmedi

Dr. Seher Yeşim Şafak Facebook: Eklenmedi

Dr. Seher Yeşim Şafak Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Seher Yeşim Şafak Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu