Aile Hekimleri

Dr. Sedef Erdoğan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sedef Erdoğan kimdir?, Dr. Sedef Erdoğan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sedef Erdoğan yorumları, Aile Hekimliği – Şanlıurfa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sedef Erdoğan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sedef Erdoğan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sedef Erdoğan Kimdir?

Dr. Sedef Erdoğan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Sedef Erdoğan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sedef Erdoğan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Erdoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sedef Erdoğan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Erdoğan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Sedef Erdoğan ile anlaşmalı?

Sedef Erdoğan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Sedef Erdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sedef Erdoğan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sedef Erdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sedef Erdoğan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Sedef Erdoğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sedef Erdoğan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sedef Erdoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Erdoğan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sedef Erdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Erdoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sedef Erdoğan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sedef Erdoğan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sedef Erdoğan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sedef Erdoğan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sedef Erdoğan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sedef Erdoğan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Şanlıurfa

Aile Hekimliği

Dr. Sedef Erdoğan instagram: Eklenmedi

Dr. Sedef Erdoğan Facebook: Eklenmedi

Dr. Sedef Erdoğan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sedef Erdoğan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu