Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Seçil Bulut kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Seçil Bulut kimdir?, Dr. Seçil Bulut Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Seçil Bulut yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Seçil Bulut hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Seçil Bulut yorumlarını da bulabilirsiniz.

Seçil Bulut Kimdir?

Dr. Seçil Bulut, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Seçil Bulut, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Seçil Bulut kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Bulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Seçil Bulut için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Bulut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Seçil Bulut ile anlaşmalı?

Seçil Bulut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Seçil Bulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Seçil Bulut İzmir Tire Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Seçil Bulut hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Seçil Bulut Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Seçil Bulut için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Seçil Bulut muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Seçil Bulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Bulut ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Seçil Bulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Bulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Seçil Bulut İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Seçil Bulut Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Seçil Bulut Diploma Aldığı Kurum

Dr. Seçil Bulut Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Seçil Bulut Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Seçil Bulut Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeni, İnönü Blv. No:1, 35900 Tire/İzmir 
İzmir

İzmir Tire Devlet Hastanesi

Dr. Seçil Bulut instagram: Eklenmedi

Dr. Seçil Bulut Facebook: Eklenmedi

Dr. Seçil Bulut Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Seçil Bulut Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu