Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Savaş Zeydanoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Savaş Zeydanoğlu kimdir?, Dr. Savaş Zeydanoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Savaş Zeydanoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Mersin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Savaş Zeydanoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Savaş Zeydanoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Savaş Zeydanoğlu Kimdir?

Dr. Savaş Zeydanoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Savaş Zeydanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Savaş Zeydanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Zeydanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Savaş Zeydanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Savaş Zeydanoğlu Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp MerkeziÖzel Tanrıöver Doğuş Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Savaş Zeydanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Savaş Zeydanoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Savaş Zeydanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Savaş Zeydanoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Savaş Zeydanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Zeydanoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Savaş Zeydanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Zeydanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Savaş Zeydanoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Savaş Zeydanoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Savaş Zeydanoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Savaş Zeydanoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Savaş Zeydanoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Savaş Zeydanoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

No:, Kültür, Atatürk Cd. No:66, 33010 Akdeniz/Mersin 
Mersin

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

Kiremithane Mh., Kiremithane, Dr.Cemalettin Tanrıöver Sok. No:7, 33010 Akdeniz/Mersin 
Mersin

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi

Dr. Savaş Zeydanoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Savaş Zeydanoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Savaş Zeydanoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Savaş Zeydanoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu