Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Sanem Öztekin Kayhan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sanem Öztekin Kayhan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Sanem Öztekin Kayhan kimdir?, Dr. Sanem Öztekin Kayhan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sanem Öztekin Kayhan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sanem Öztekin Kayhan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sanem Öztekin Kayhan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sanem Öztekin Kayhan Kimdir?

Dr. Sanem Öztekin Kayhan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sanem Öztekin Kayhan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sanem Öztekin Kayhan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Kayhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sanem Öztekin Kayhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sanem Öztekin Kayhan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sanem Öztekin Kayhan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Sanem Öztekin Kayhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sanem Öztekin Kayhan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sanem Öztekin Kayhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Kayhan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sanem Öztekin Kayhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Kayhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sanem Öztekin Kayhan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Sanem Öztekin Kayhan instagram: Eklenmedi

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Facebook: Eklenmedi

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sanem Öztekin Kayhan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın