Genel Cerrahi Doktorları

Dr. Salih Zeki Pişkin kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Salih Zeki Pişkin kimdir?, Dr. Salih Zeki Pişkin Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Salih Zeki Pişkin yorumları, Genel Cerrahi – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Salih Zeki Pişkin hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Salih Zeki Pişkin yorumlarını da bulabilirsiniz.

Salih Zeki Pişkin Kimdir?

Dr. Salih Zeki Pişkin, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Salih Zeki Pişkin, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Salih Zeki Pişkin kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Pişkin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Salih Zeki Pişkin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Salih Zeki Pişkin Özel Atasam Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Salih Zeki Pişkin hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Salih Zeki Pişkin Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Dr. Salih Zeki Pişkin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Salih Zeki Pişkin muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Salih Zeki Pişkin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Pişkin ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Salih Zeki Pişkin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Pişkin hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Salih Zeki Pişkin İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Salih Zeki Pişkin Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Salih Zeki Pişkin Diploma Aldığı Kurum

Ondokuz Mayıs Üni.tıp Fakültesi (Diploma: 26.02.1988)

Dr. Salih Zeki Pişkin Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Salih Zeki Pişkin Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Salih Zeki Pişkin Doktorun Muayenehane Adresi:

Söğütözü, 06510 Çankaya/Ankara 
Samsun

Özel Atasam Hastanesi

Dr. Salih Zeki Pişkin instagram: Eklenmedi

Dr. Salih Zeki Pişkin Facebook: Eklenmedi

Dr. Salih Zeki Pişkin Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Salih Zeki Pişkin Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu