Genel Cerrahi Doktorları

Dr. Salih Pekmezci kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Salih Pekmezci kimdir?, Dr. Salih Pekmezci Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Salih Pekmezci yorumları, Genel Cerrahi – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Salih Pekmezci hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Salih Pekmezci yorumlarını da bulabilirsiniz.

Salih Pekmezci Kimdir?

Dr. Salih Pekmezci, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Salih Pekmezci, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Salih Pekmezci kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Pekmezci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Salih Pekmezci için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Pekmezci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Salih Pekmezci ile anlaşmalı?

Salih Pekmezci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Salih Pekmezci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Salih Pekmezci İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Salih Pekmezci hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Salih Pekmezci Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Dr. Salih Pekmezci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Salih Pekmezci muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Salih Pekmezci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Pekmezci ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Salih Pekmezci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Pekmezci hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Salih Pekmezci İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Salih Pekmezci Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Salih Pekmezci Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 05.05.1995)

Dr. Salih Pekmezci Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Salih Pekmezci Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Salih Pekmezci Doktorun Muayenehane Adresi:

No: 34098, Koca Mustafa Paşa, Cerrahpaşa Cd. No:53, 34096 Fatih/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi

Dr. Salih Pekmezci instagram: Eklenmedi

Dr. Salih Pekmezci Facebook: Eklenmedi

Dr. Salih Pekmezci Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Salih Pekmezci Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu