Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Salih Öztürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Salih Öztürk kimdir?, Dr. Salih Öztürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Salih Öztürk yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Salih Öztürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Salih Öztürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Salih Öztürk Kimdir?

Dr. Salih Öztürk, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Salih Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Salih Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Salih Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Salih Öztürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Salih Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Salih Öztürk Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Salih Öztürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Salih Öztürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Salih Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Öztürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Salih Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Salih Öztürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Salih Öztürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Salih Öztürk Diploma Aldığı Kurum

Dr. Salih Öztürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Salih Öztürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Salih Öztürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Salih Öztürk instagram: Eklenmedi

Dr. Salih Öztürk Facebook: Eklenmedi

Dr. Salih Öztürk Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Salih Öztürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu