Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Salih Babacan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Salih Babacan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Salih Babacan kimdir?, Dr. Salih Babacan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Salih Babacan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Salih Babacan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Salih Babacan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Salih Babacan Kimdir?

Dr. Salih Babacan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Salih Babacan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Salih Babacan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Babacan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Salih Babacan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Salih Babacan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Salih Babacan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Salih Babacan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Salih Babacan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Salih Babacan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Salih Babacan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Babacan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Salih Babacan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Babacan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Salih Babacan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Salih Babacan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Salih Babacan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Salih Babacan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Salih Babacan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Salih Babacan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Salih Babacan instagram: Eklenmedi

Dr. Salih Babacan Facebook: Eklenmedi

Dr. Salih Babacan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Salih Babacan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın