Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Şahende Akkan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Şahende Akkan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Şahende Akkan kimdir?, Dr. Şahende Akkan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Şahende Akkan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Şahende Akkan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Şahende Akkan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şahende Akkan Kimdir?

Dr. Şahende Akkan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Şahende Akkan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Şahende Akkan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Akkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Şahende Akkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Şahende Akkan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Şahende Akkan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Şahende Akkan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Şahende Akkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şahende Akkan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Şahende Akkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Akkan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Şahende Akkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Akkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Şahende Akkan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Şahende Akkan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Şahende Akkan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Şahende Akkan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Şahende Akkan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Şahende Akkan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Şahende Akkan instagram: Eklenmedi

Dr. Şahende Akkan Facebook: Eklenmedi

Dr. Şahende Akkan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Şahende Akkan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın