Dr. Sadık Kaya kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sadık Kaya kimdir?, Dr. Sadık Kaya Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sadık Kaya yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sadık Kaya hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sadık Kaya yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sadık Kaya Kimdir?

Dr. Sadık Kaya, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Sadık Kaya, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sadık Kaya kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Kaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sadık Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sadık Kaya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sadık Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sadık Kaya Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Sadık Kaya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sadık Kaya muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sadık Kaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Kaya ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sadık Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Kaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sadık Kaya İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sadık Kaya Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sadık Kaya Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sadık Kaya Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sadık Kaya Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sadık Kaya Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Sadık Kaya instagram: Eklenmedi

Dr. Sadık Kaya Facebook: Eklenmedi

Dr. Sadık Kaya Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sadık Kaya Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene