Dr. Sabri Kamburoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Sabri Kamburoğlu kimdir?, Dr. Sabri Kamburoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Sabri Kamburoğlu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Sabri Kamburoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Sabri Kamburoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sabri Kamburoğlu Kimdir?

Dr. Sabri Kamburoğlu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sabri Kamburoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Sabri Kamburoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Kamburoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Sabri Kamburoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sabri Kamburoğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Sabri Kamburoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Sabri Kamburoğlu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Sabri Kamburoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sabri Kamburoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Sabri Kamburoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Kamburoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Sabri Kamburoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Kamburoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Sabri Kamburoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Sabri Kamburoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Sabri Kamburoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Sabri Kamburoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Sabri Kamburoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Sabri Kamburoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Sabri Kamburoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Sabri Kamburoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Sabri Kamburoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Sabri Kamburoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene