Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. S.atilla Ülgür kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. S.atilla Ülgür kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. S.atilla Ülgür kimdir?, Dr. S.atilla Ülgür Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. S.atilla Ülgür yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. S.atilla Ülgür hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.S.atilla Ülgür yorumlarını da bulabilirsiniz.

S.atilla Ülgür Kimdir?

Dr. S.atilla Ülgür, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. S.atilla Ülgür, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. S.atilla Ülgür kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Ülgür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. S.atilla Ülgür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. S.atilla Ülgür bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. S.atilla Ülgür hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. S.atilla Ülgür Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. S.atilla Ülgür için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. S.atilla Ülgür muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. S.atilla Ülgür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Ülgür ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. S.atilla Ülgür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Ülgür hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. S.atilla Ülgür İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. S.atilla Ülgür Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. S.atilla Ülgür Diploma Aldığı Kurum

Dr. S.atilla Ülgür Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. S.atilla Ülgür Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. S.atilla Ülgür Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. S.atilla Ülgür instagram: Eklenmedi

Dr. S.atilla Ülgür Facebook: Eklenmedi

Dr. S.atilla Ülgür Whatsapp: Eklenmedi

Dr. S.atilla Ülgür Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın