Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Rahşan Dilek Okyay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Rahşan Dilek Okyay kimdir?, Dr. Rahşan Dilek Okyay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Rahşan Dilek Okyay yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Zonguldak ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Rahşan Dilek Okyay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Rahşan Dilek Okyay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Rahşan Dilek Okyay Kimdir?

Dr. Rahşan Dilek Okyay, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Rahşan Dilek Okyay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Rahşan Dilek Okyay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. R Okyay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Rahşan Dilek Okyay için nasıl randevu alabilirim?

Dr. R Okyay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Rahşan Dilek Okyay ile anlaşmalı?

Rahşan Dilek Okyay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Rahşan Dilek Okyay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Rahşan Dilek Okyay Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Rahşan Dilek Okyay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Rahşan Dilek Okyay Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Rahşan Dilek Okyay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Rahşan Dilek Okyay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Rahşan Dilek Okyay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. R Okyay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Rahşan Dilek Okyay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. R Okyay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Rahşan Dilek Okyay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Rahşan Dilek Okyay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Rahşan Dilek Okyay Diploma Aldığı Kurum

Bilinmiyor (Diploma: 04.07.2005)

Dr. Rahşan Dilek Okyay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Rahşan Dilek Okyay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Rahşan Dilek Okyay Doktorun Muayenehane Adresi:

İncivez, Üniversite Cd., 67100 Merkez/Zonguldak Merkez/Zonguldak 
Zonguldak

Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi

Dr. Rahşan Dilek Okyay instagram: Eklenmedi

Dr. Rahşan Dilek Okyay Facebook: Eklenmedi

Dr. Rahşan Dilek Okyay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Rahşan Dilek Okyay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu