Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Pınar Ergenoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Pınar Ergenoğlu kimdir?, Dr. Pınar Ergenoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Pınar Ergenoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Pınar Ergenoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Pınar Ergenoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Pınar Ergenoğlu Kimdir?

Dr. Pınar Ergenoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Pınar Ergenoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Pınar Ergenoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. P Ergenoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Pınar Ergenoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. P Ergenoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Pınar Ergenoğlu ile anlaşmalı?

Pınar Ergenoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Pınar Ergenoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Pınar Ergenoğlu Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Pınar Ergenoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Pınar Ergenoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Pınar Ergenoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Pınar Ergenoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Pınar Ergenoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. P Ergenoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Pınar Ergenoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. P Ergenoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Pınar Ergenoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Pınar Ergenoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Pınar Ergenoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Pınar Ergenoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Pınar Ergenoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Pınar Ergenoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana 
Adana

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Dr. Pınar Ergenoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Pınar Ergenoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Pınar Ergenoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Pınar Ergenoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu