Acil Tıp Doktorları

Dr. Pınar Ak kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Pınar Ak kimdir?, Dr. Pınar Ak Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Pınar Ak yorumları, Acil Tıp – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Pınar Ak hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Pınar Ak yorumlarını da bulabilirsiniz.

Pınar Ak Kimdir?

Dr. Pınar Ak, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Pınar Ak, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Pınar Ak kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. P Ak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Pınar Ak için nasıl randevu alabilirim?

Dr. P Ak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Pınar Ak ile anlaşmalı?

Pınar Ak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Pınar Ak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Pınar Ak Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Pınar Ak hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Pınar Ak Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Pınar Ak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Pınar Ak muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Pınar Ak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. P Ak ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Pınar Ak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. P Ak hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Pınar Ak İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Pınar Ak Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Pınar Ak Diploma Aldığı Kurum

Dr. Pınar Ak Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Pınar Ak Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Pınar Ak Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Samsun

Aile Hekimliği

Dr. Pınar Ak instagram: Eklenmedi

Dr. Pınar Ak Facebook: Eklenmedi

Dr. Pınar Ak Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Pınar Ak Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu