Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Pembe Deniz Ayhan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Pembe Deniz Ayhan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Pembe Deniz Ayhan kimdir?, Dr. Pembe Deniz Ayhan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Pembe Deniz Ayhan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Pembe Deniz Ayhan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Pembe Deniz Ayhan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Pembe Deniz Ayhan Kimdir?

Dr. Pembe Deniz Ayhan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Pembe Deniz Ayhan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Pembe Deniz Ayhan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. P Ayhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Pembe Deniz Ayhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Pembe Deniz Ayhan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Pembe Deniz Ayhan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Pembe Deniz Ayhan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Pembe Deniz Ayhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Pembe Deniz Ayhan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Pembe Deniz Ayhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. P Ayhan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Pembe Deniz Ayhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. P Ayhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Pembe Deniz Ayhan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Pembe Deniz Ayhan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Pembe Deniz Ayhan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Pembe Deniz Ayhan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Pembe Deniz Ayhan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Pembe Deniz Ayhan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Pembe Deniz Ayhan instagram: Eklenmedi

Dr. Pembe Deniz Ayhan Facebook: Eklenmedi

Dr. Pembe Deniz Ayhan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Pembe Deniz Ayhan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın