Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Öznur Sultan Yüksel kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öznur Sultan Yüksel kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Öznur Sultan Yüksel kimdir?, Dr. Öznur Sultan Yüksel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öznur Sultan Yüksel yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öznur Sultan Yüksel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Öznur Sultan Yüksel yorumlarını da bulabilirsiniz.

Öznur Sultan Yüksel Kimdir?

Dr. Öznur Sultan Yüksel, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Öznur Sultan Yüksel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öznur Sultan Yüksel kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Yüksel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öznur Sultan Yüksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öznur Sultan Yüksel bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öznur Sultan Yüksel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öznur Sultan Yüksel Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Öznur Sultan Yüksel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öznur Sultan Yüksel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öznur Sultan Yüksel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Yüksel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öznur Sultan Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Yüksel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öznur Sultan Yüksel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öznur Sultan Yüksel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öznur Sultan Yüksel Diploma Aldığı Kurum

Dr. Öznur Sultan Yüksel Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öznur Sultan Yüksel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öznur Sultan Yüksel Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Öznur Sultan Yüksel instagram: Eklenmedi

Dr. Öznur Sultan Yüksel Facebook: Eklenmedi

Dr. Öznur Sultan Yüksel Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öznur Sultan Yüksel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın