Aile Hekimleri

Dr. Öznur Aydoğdu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öznur Aydoğdu kimdir?, Dr. Öznur Aydoğdu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öznur Aydoğdu yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öznur Aydoğdu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Öznur Aydoğdu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Öznur Aydoğdu Kimdir?

Dr. Öznur Aydoğdu, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Öznur Aydoğdu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öznur Aydoğdu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Aydoğdu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öznur Aydoğdu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Aydoğdu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Öznur Aydoğdu ile anlaşmalı?

Öznur Aydoğdu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Öznur Aydoğdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öznur Aydoğdu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öznur Aydoğdu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öznur Aydoğdu Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Öznur Aydoğdu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öznur Aydoğdu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öznur Aydoğdu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Aydoğdu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öznur Aydoğdu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Aydoğdu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öznur Aydoğdu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öznur Aydoğdu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öznur Aydoğdu Diploma Aldığı Kurum

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.07.2012)

Dr. Öznur Aydoğdu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öznur Aydoğdu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öznur Aydoğdu Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Van

Aile Hekimliği

Dr. Öznur Aydoğdu instagram: Eklenmedi

Dr. Öznur Aydoğdu Facebook: Eklenmedi

Dr. Öznur Aydoğdu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öznur Aydoğdu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu