Aile Hekimleri

Dr. Özlem Dede Özal kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Özlem Dede Özal kimdir?, Dr. Özlem Dede Özal Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Özlem Dede Özal yorumları, Aile Hekimliği – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Özlem Dede Özal hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Özlem Dede Özal yorumlarını da bulabilirsiniz.

Özlem Dede Özal Kimdir?

Dr. Özlem Dede Özal, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Dede Özal, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Özlem Dede Özal kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Özal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Özlem Dede Özal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Özlem Dede Özal bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Özlem Dede Özal hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Özlem Dede Özal Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Özlem Dede Özal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özlem Dede Özal muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Özlem Dede Özal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Özal ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Özlem Dede Özal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Özal hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Özlem Dede Özal İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Özlem Dede Özal Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Özlem Dede Özal Diploma Aldığı Kurum

Dr. Özlem Dede Özal Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Özlem Dede Özal Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Özlem Dede Özal Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Özlem Dede Özal instagram: Eklenmedi

Dr. Özlem Dede Özal Facebook: Eklenmedi

Dr. Özlem Dede Özal Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Özlem Dede Özal Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu