Acil Tıp Doktorları

Dr. Özlem Bilir kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Özlem Bilir kimdir?, Dr. Özlem Bilir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Özlem Bilir yorumları, Acil Tıp – Rize ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Özlem Bilir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Özlem Bilir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Özlem Bilir Kimdir?

Dr. Özlem Bilir, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Bilir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Özlem Bilir kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Bilir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Özlem Bilir için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Bilir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Özlem Bilir ile anlaşmalı?

Özlem Bilir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Özlem Bilir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Özlem Bilir Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Özlem Bilir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Özlem Bilir Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Özlem Bilir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özlem Bilir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Özlem Bilir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Bilir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Özlem Bilir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Bilir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Özlem Bilir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Özlem Bilir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Özlem Bilir Diploma Aldığı Kurum

Dr. Özlem Bilir Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Özlem Bilir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Özlem Bilir Doktorun Muayenehane Adresi:

İslampaşa, Şehitler Cad. No:74, 53020 Rize Merkez/Rize 
Rize

Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Dr. Özlem Bilir instagram: Eklenmedi

Dr. Özlem Bilir Facebook: Eklenmedi

Dr. Özlem Bilir Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Özlem Bilir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu