Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Özgür Zengin kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Özgür Zengin kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Özgür Zengin kimdir?, Dr. Özgür Zengin Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Özgür Zengin yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Özgür Zengin hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Özgür Zengin yorumlarını da bulabilirsiniz.

Özgür Zengin Kimdir?

Dr. Özgür Zengin, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Zengin, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Özgür Zengin kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Zengin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Özgür Zengin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Özgür Zengin bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Özgür Zengin hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Özgür Zengin Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Özgür Zengin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özgür Zengin muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Özgür Zengin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Zengin ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Özgür Zengin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Zengin hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Özgür Zengin İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Özgür Zengin Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Özgür Zengin Diploma Aldığı Kurum

Dr. Özgür Zengin Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Özgür Zengin Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Özgür Zengin Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Özgür Zengin instagram: Eklenmedi

Dr. Özgür Zengin Facebook: Eklenmedi

Dr. Özgür Zengin Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Özgür Zengin Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın