Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Oytun Dora kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Oytun Dora kimdir?, Dr. Oytun Dora Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Oytun Dora yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Oytun Dora hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Oytun Dora yorumlarını da bulabilirsiniz.

Oytun Dora Kimdir?

Dr. Oytun Dora, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Oytun Dora, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Oytun Dora kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. O Dora ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Oytun Dora için nasıl randevu alabilirim?

Dr. O Dora şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Oytun Dora ile anlaşmalı?

Oytun Dora kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Oytun Dora nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Oytun Dora Dokuz Eylül ÜniversitesiSağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Oytun Dora hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Oytun Dora Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Oytun Dora için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Oytun Dora muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Oytun Dora hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. O Dora ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Oytun Dora hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. O Dora hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Oytun Dora İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Oytun Dora Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Oytun Dora Diploma Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 23.11.2012)

Dr. Oytun Dora Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Oytun Dora Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Oytun Dora Doktorun Muayenehane Adresi:

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir 
İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi, Basın Sitesi, 35360 Karabağlar/İzmir 
İzmir

Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Dr. Oytun Dora instagram: Eklenmedi

Dr. Oytun Dora Facebook: Eklenmedi

Dr. Oytun Dora Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Oytun Dora Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu