Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Otan Akın kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Otan Akın kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Otan Akın kimdir?, Dr. Otan Akın Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Otan Akın yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Gaziantep ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Otan Akın hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Otan Akın yorumlarını da bulabilirsiniz.

Otan Akın Kimdir?

Dr. Otan Akın, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Otan Akın, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Otan Akın kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. O Akın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Otan Akın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Otan Akın bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Otan Akın hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Otan Akın Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Otan Akın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Otan Akın muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Otan Akın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. O Akın ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Otan Akın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. O Akın hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Otan Akın İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Otan Akın Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Otan Akın Diploma Aldığı Kurum

Dr. Otan Akın Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Otan Akın Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Otan Akın Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Otan Akın instagram: Eklenmedi

Dr. Otan Akın Facebook: Eklenmedi

Dr. Otan Akın Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Otan Akın Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın