Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu kimdir?, Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Osman Özgür Mersinlioğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Osman Özgür Mersinlioğlu Kimdir?

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Özgür Mersinlioğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. O Mersinlioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. O Mersinlioğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. O Mersinlioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Osman Özgür Mersinlioğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın