Dr. Osman Murat Fırat kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Osman Murat Fırat kimdir?, Dr. Osman Murat Fırat Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Osman Murat Fırat yorumları, Aile Hekimliği – Osmaniye ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Osman Murat Fırat hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Osman Murat Fırat yorumlarını da bulabilirsiniz.

Osman Murat Fırat Kimdir?

Dr. Osman Murat Fırat, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Murat Fırat, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Osman Murat Fırat kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. O Fırat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Osman Murat Fırat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Osman Murat Fırat bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Osman Murat Fırat hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Osman Murat Fırat Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Osman Murat Fırat için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Osman Murat Fırat muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Osman Murat Fırat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. O Fırat ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Osman Murat Fırat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. O Fırat hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Osman Murat Fırat İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Osman Murat Fırat Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Osman Murat Fırat Diploma Aldığı Kurum

Dr. Osman Murat Fırat Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Osman Murat Fırat Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Osman Murat Fırat Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Osman Murat Fırat instagram: Eklenmedi

Dr. Osman Murat Fırat Facebook: Eklenmedi

Dr. Osman Murat Fırat Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Osman Murat Fırat Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene