Aile Hekimleri

Dr. Oral Tufan Sarı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Oral Tufan Sarı kimdir?, Dr. Oral Tufan Sarı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Oral Tufan Sarı yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Oral Tufan Sarı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Oral Tufan Sarı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Oral Tufan Sarı Kimdir?

Dr. Oral Tufan Sarı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Oral Tufan Sarı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Oral Tufan Sarı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. O Sarı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Oral Tufan Sarı için nasıl randevu alabilirim?

Dr. O Sarı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Oral Tufan Sarı ile anlaşmalı?

Oral Tufan Sarı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Oral Tufan Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Oral Tufan Sarı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Oral Tufan Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Oral Tufan Sarı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Oral Tufan Sarı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Oral Tufan Sarı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Oral Tufan Sarı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. O Sarı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Oral Tufan Sarı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. O Sarı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Oral Tufan Sarı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Oral Tufan Sarı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Oral Tufan Sarı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Oral Tufan Sarı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Oral Tufan Sarı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Oral Tufan Sarı Doktorun Muayenehane Adresi:

Binbirdirek, Peykhane Cd. No:10, 34122 Çemberlitaş/Fatih/İstanbul 
İstanbul

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü

Dr. Oral Tufan Sarı instagram: Eklenmedi

Dr. Oral Tufan Sarı Facebook: Eklenmedi

Dr. Oral Tufan Sarı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Oral Tufan Sarı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu