Dr. Öner Şevik kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öner Şevik kimdir?, Dr. Öner Şevik Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öner Şevik yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öner Şevik hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Öner Şevik yorumlarını da bulabilirsiniz.

Öner Şevik Kimdir?

Dr. Öner Şevik, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Öner Şevik, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öner Şevik kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Şevik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öner Şevik için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Şevik şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Öner Şevik ile anlaşmalı?

Öner Şevik kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Öner Şevik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öner Şevik Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öner Şevik hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öner Şevik Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Öner Şevik için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öner Şevik muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öner Şevik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Şevik ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öner Şevik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Şevik hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öner Şevik İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öner Şevik Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öner Şevik Diploma Aldığı Kurum

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.10.2005)

Dr. Öner Şevik Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öner Şevik Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öner Şevik Doktorun Muayenehane Adresi:

Üniversiteler, Bilkent Caddesi No:1, 06800 Çankaya/Ankara 
Ankara

Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Dr. Öner Şevik instagram: Eklenmedi

Dr. Öner Şevik Facebook: Eklenmedi

Dr. Öner Şevik Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öner Şevik Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene