Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Öner Güner kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öner Güner kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Öner Güner kimdir?, Dr. Öner Güner Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öner Güner yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öner Güner hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Öner Güner yorumlarını da bulabilirsiniz.

Öner Güner Kimdir?

Dr. Öner Güner, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Öner Güner, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öner Güner kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Güner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öner Güner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öner Güner bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öner Güner hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öner Güner Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Öner Güner için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öner Güner muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öner Güner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Güner ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öner Güner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Güner hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öner Güner İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öner Güner Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öner Güner Diploma Aldığı Kurum

Dr. Öner Güner Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öner Güner Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öner Güner Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Öner Güner instagram: Eklenmedi

Dr. Öner Güner Facebook: Eklenmedi

Dr. Öner Güner Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öner Güner Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın