Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Ömür Mavioğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ömür Mavioğlu kimdir?, Dr. Ömür Mavioğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ömür Mavioğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ömür Mavioğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ömür Mavioğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ömür Mavioğlu Kimdir?

Dr. Ömür Mavioğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömür Mavioğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ömür Mavioğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Mavioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ömür Mavioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ömür Mavioğlu Özel Can Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ömür Mavioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ömür Mavioğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Ömür Mavioğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömür Mavioğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ömür Mavioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Mavioğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ömür Mavioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Mavioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ömür Mavioğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ömür Mavioğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ömür Mavioğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ömür Mavioğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ömür Mavioğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ömür Mavioğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Yörük, Avar Cd., 45300 Salihli/Manisa 
Manisa

Özel Can Hastanesi

Dr. Ömür Mavioğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Ömür Mavioğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Ömür Mavioğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ömür Mavioğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu