Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Ömer Lütfü Pehlivan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan kimdir?, Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ömer Lütfü Pehlivan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Aydın ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ömer Lütfü Pehlivan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ömer Lütfü Pehlivan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ömer Lütfü Pehlivan Kimdir?

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Lütfü Pehlivan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ömer Lütfü Pehlivan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Pehlivan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ömer Lütfü Pehlivan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ömer Lütfü Pehlivan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Ömer Lütfü Pehlivan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömer Lütfü Pehlivan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ömer Lütfü Pehlivan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Pehlivan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ömer Lütfü Pehlivan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Pehlivan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ömer Lütfü Pehlivan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan instagram: Eklenmedi

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Facebook: Eklenmedi

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ömer Lütfü Pehlivan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın