Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci kimdir?, Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Edirne ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr. Öğr. ÜyesiTaner Çiftci yorumlarını da bulabilirsiniz.

Taner Çiftci Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Taner Çiftci, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi T Çiftci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi T Çiftci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Taner Çiftci ile anlaşmalı?

Taner Çiftci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi T Çiftci ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi T Çiftci hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 17.03.2010)

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Doktorun Muayenehane Adresi:

Balkan Yerleşkesi, 22130 Bosna/Edirne Merkez/Edirne 
Edirne

Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci instagram: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Facebook: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Taner Çiftci Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu