Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu kimdir?, Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Edirne ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr. Öğr. ÜyesiSevtap Hekimoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sevtap Hekimoğlu Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevtap Hekimoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi S Hekimoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Hekimoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Sevtap Hekimoğlu ile anlaşmalı?

Sevtap Hekimoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Hekimoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Hekimoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Balkan Yerleşkesi, 22130 Bosna/Edirne Merkez/Edirne 
Edirne

Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Hekimoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu