Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu kimdir?, Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Hatay ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr. Öğr. ÜyesiSelim Turhanoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Selim Turhanoğlu Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Selim Turhanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi S Turhanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Turhanoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Selim Turhanoğlu ile anlaşmalı?

Selim Turhanoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Turhanoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Turhanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Tayfur Sökmen Kampüsü, 31060 Alahan-Antakya/Antakya/Hatay 
Hatay

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Selim Turhanoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu