Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert kimdir?, Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert yorumları, Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr. Öğr. ÜyesiHare Gürsoy Mert yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hare Gürsoy Mert Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert, Diş Hekimi ve Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Hare Gürsoy Mert, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi H Gürsoy Mert ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi H Gürsoy Mert şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hare Gürsoy Mert ile anlaşmalı?

Hare Gürsoy Mert kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır.


Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi H Gürsoy Mert ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi H Gürsoy Mert hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Diploma Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Doktorun Muayenehane Adresi:

Caddebostan, Bağdat Cad. No:238, 34728 Göztepe / Kadıköy/Kadıköy/İstanbul 
İstanbul

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert instagram: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Facebook: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Hare Gürsoy Mert Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın