Genel Cerrahi Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin kimdir?, Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin yorumları, Genel Cerrahi – Kars ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr. Öğr. ÜyesiBülent Çağlar Bilgin yorumlarını da bulabilirsiniz.

Bülent Çağlar Bilgin Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Çağlar Bilgin, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi B Bilgin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi B Bilgin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Bülent Çağlar Bilgin ile anlaşmalı?

Bülent Çağlar Bilgin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama MerkeziT.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi B Bilgin ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi B Bilgin hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Diploma Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Doktorun Muayenehane Adresi:

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü, Merkez, 36000 Yolaçan/Kars Merkez/Kars 
Kars

Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Atakent 34303, Yeşilkent, 221. Sk., 34325 Küçükçekmece/İstanbul 
İstanbul

T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin instagram: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Facebook: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Çağlar Bilgin Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu