Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Numan Çaltulu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Numan Çaltulu kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Numan Çaltulu kimdir?, Dr. Numan Çaltulu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Numan Çaltulu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Trabzon ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Numan Çaltulu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Numan Çaltulu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Numan Çaltulu Kimdir?

Dr. Numan Çaltulu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Numan Çaltulu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Numan Çaltulu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Çaltulu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Numan Çaltulu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Numan Çaltulu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Numan Çaltulu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Numan Çaltulu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Numan Çaltulu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Numan Çaltulu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Numan Çaltulu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Çaltulu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Numan Çaltulu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Çaltulu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Numan Çaltulu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Numan Çaltulu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Numan Çaltulu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Numan Çaltulu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Numan Çaltulu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Numan Çaltulu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Numan Çaltulu instagram: Eklenmedi

Dr. Numan Çaltulu Facebook: Eklenmedi

Dr. Numan Çaltulu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Numan Çaltulu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın