Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Nozer Haşemi kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Nozer Haşemi kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Nozer Haşemi kimdir?, Dr. Nozer Haşemi Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Nozer Haşemi yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Nozer Haşemi hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Nozer Haşemi yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nozer Haşemi Kimdir?

Dr. Nozer Haşemi, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nozer Haşemi, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Nozer Haşemi kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Haşemi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Nozer Haşemi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nozer Haşemi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Nozer Haşemi hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Nozer Haşemi Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Nozer Haşemi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nozer Haşemi muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Nozer Haşemi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Haşemi ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Nozer Haşemi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Haşemi hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Nozer Haşemi İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Nozer Haşemi Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Nozer Haşemi Diploma Aldığı Kurum

Dr. Nozer Haşemi Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Nozer Haşemi Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Nozer Haşemi Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Nozer Haşemi instagram: Eklenmedi

Dr. Nozer Haşemi Facebook: Eklenmedi

Dr. Nozer Haşemi Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Nozer Haşemi Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın